Jak dobrze wybrać system ERP?

Poznaj szczegóły jak dobrze dobrać system ERP do swoich potrzeb i wymagań

Jak dobrze dobrać system ERP do swoich wymagań

Jednym z najważniejszych elementów podczas wyboru najlepszego systemu ERP, powinna być dostępność kluczowych i niezbędnych dla Twojej firmy procesów. Jak powszechnie wiadomo, każdy określony proces, ma duże znaczenie dla funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa.

Wybrany przez Ciebie system ERP, musi być jak najbardziej dopasowany pod Ciebie. Zrób szczegółową listę swoich wymagań, tak aby nie pominąć żadnego istotnego szczegółu. Musi to być narzędzie, które w dużym stopniu będzie ułatwiało działania przebiegające w Twojej firmie. Umów się z producentem na rozmowę i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości, tak aby mieć pewność, że system ERP będzie w stanie w pełni zaspokoić potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Myśl przyszłościowo

Pomyśl, jakie mogą być przyszłe potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. System powinien być elastyczny o budowie modułowej, który będzie rozrastał wraz z rozwojem Twojej organizacji. Pomyśl i zastanów się, jakie są Twoje plany rozwojowe przedsiębiorstwa. Dokonaj ich wnikliwej analizy. Dzięki takiej analizie, za kilka lat nie okaże się, że system jest dla Ciebie niewystarczający, tylko z upływem lat stanie się coraz bardziej potrzebniejszy.

System, na który się zdecydujesz, powinien w krótkim czasie uporać się ze wszystkimi napotkanymi problemami. System musi idealnie zostać dopasowany do Twoich potrzeb i tak by wspierał Twoje działania na każdym kroku. Warto wziąć pod uwagę wszystkie ewentualne opcje, potrzebne z Twojego punktu widzenia funkcjonalności. Myśl przyszłościowo i wybierz oprogramowanie takie, które będzie w stanie dopasować się do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa i będzie nieustannie przynosiło korzyści.

Pamiętaj, że główną kluczową cechą, która kreuje Twoją firmę to właśnie indywidualność, dzięki czemu zyskujesz przewagę rynkową wśród innych firm. System który wybierzesz musi nieustannie nadążać za dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa. System ERP będzie możliwie najbardziej elastycznym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Zawsze gdy zajdzie tylko potrzeba, można go uzupełnić o nowe funkcjonalności.

Zwiększ efektywność w swojej firmie

Przy rozważaniu wszystkich opcji oraz wszystkich plusów i minusów, warto nie zapominać i wziąć pod uwagę, to ile przedsiębiorstw korzysta z aktualnego rozwiązania. Należy również zwrócić uwagę, jak duże są to firmy i o jakiej specjalizacji. w obecnych czasach każdy stara się dorównać najlepiej prosperującym przedsiębiorcom. Dodatkowo, jeśli klienci, dostawcy czy producenci pracują na podobnych systemach wówczas wymiana informacji staje się o wiele efektywniejsza. Stosując najlepsze rozwiązania IT, możemy ujednolicić wszystkie procedury współpracy. Łatwiej będzie nam spełnić pewne standardy, które nierzadko narzucają nam kontrahenci.

Zmiana na system ERP z pewnością usprawni przepływ wymiany informacji pomiędzy klientami, dzięki czemu zwiększysz efektywność zachodzących w Twojej firmie procesów. Bądź przygotowany na zdecydowany postęp. Postęp – to system klasy ERP.

Wybierz Ekspertów na rynku systemów IT!

Jeśli zależy Ci na rozwoju oraz właściwym funkcjonowaniu Twojej firmy – nie zastanawiaj się dłużej. Nie zwlekaj i dzisiaj skontaktuj się z naszą firmą, by poznać więcej atutów systemu! System ERP to Twoja inwestycja na długie lata. Przedstaw swoje biznesowe pomysły i oczekiwania, by otrzymać najlepszy dla Ciebie produkt. Niech będzie to kompleksowe rozwiązanie dedykowane dla Twojej firmy i dla Ciebie. Zaufaj nowoczesnym technologiom – postaw na oprogramowanie ERP.

Zobacz wszystkie blogi

Najnowsze artykuły

Zobacz nasze najnowsze wpisy na blogu

System ERP | 16 sierpnia 2021

Jak dobrze wybrać system ERP?

Jednym z najważniejszych elementów podczas wyboru najlepszego systemu ERP, powinna być dostępność kluczowych i niezbędnych dla Twojej firmy procesów.

Czytaj więcej
Obsługa informatyczna | 6 sierpnia 2021

Outsourcing IT dlaczego i po co?

Działalność firm w dużym stopniu opiera się na wykorzystaniu komputerów oraz odpowiedniego oprogramowania celem ułatwienia pracy zarówno pracownikom jak i osobom zarządzającym.

Czytaj więcej
System ERP | 2 sierpnia 2021

Najczęściej popełniane błędy przy wdrożeniach systemów ERP

Systemy ERP istotnie wpływają na poprawę funkcjonowania firmy. Enterprise Resource Planning, czyli Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa zespala ze sobą wszystkie działy, dzięki czemu zwiększa się wydajność i przyspiesza rozwój firmy.

Czytaj więcej

Nasza oferta

Sprawdź w czym jeszcze możemy Ci pomóc

  • Strony internetowe
  • Systemy CRM/ERP
  • Programy komputerowe
  • Sklepy internetowe
  • Obsługa informatyczna firm
  • Obsługa programistyczna

Projektowanie stron internetowych

Strony www to jedno z podstawowych narzędzi marketingu interaktywnego. Zapewnia ona całodobowy przekaz i przez to jest najtańszą formą reklamy.
Zajmujemy się projektowaniem, aktualizacją treści oraz zmianą szaty graficznej stron internetowych i portali internetowych.
Nasze doświadczenie pozwala na szybką pracę dlatego czas realizacji projektu jest bardzo krótki.
Do tworzenia stron używamy następujących technologii: XHTML, CSS, PHP, JavaScript, AJAX, jQuery, XML, MySQL.
Więcej

System do zarządzania przedsiębiorstwem

Systemy ERP i systemy CRM to dwa typy oprogramowania najczęściej używane przez firmy. Oba służą do zarządzania i optymalizowania procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, jednak każdy z nich zaspokaja inne potrzeby organizacji.
Więcej

Tworzenie programów komputerowych na zamówienie

Jedną z naszych usług jest tworzenie aplikacji na zlecenie pod systemy operacyjne Microsoft Windows, na platformie .NET Framework. Specjalizujemy się w aplikacjach bazodanowych przeznaczonych np. dla aptek, hoteli, sklepów, hurtowni, itd. umożliwiających miedzy innymi synchronizację z serwerem na którym jest chociażby Twoja strona internetowa czy sklep.
Więcej

Projektowanie sklepów internetowych

Nasz sklep internetowy jest nowoczesną aplikacją stworzoną od podstaw przez nasz zespół informatyków i webmasterów. Autorskie rozwiązania i brak konieczności korzystania z kodu firm trzecich lub zapożyczeń z zewnętrznych programów i systemów, pozwala nam dopasować produkt do konkretnych wymagań naszych Klientów bez konieczności ponoszenia przez nich wygórowanych kosztów.
Więcej

Obsługa informatyczna firm

Outsourcing IT jest nowoczesną i optymalną formą utrzymania systemów IT Firmy na wysokim poziomie oraz przy relatywnie niskich kosztach. Zapewniamy dostęp do stałej opieki informatycznej i oszczędności Twojego czasu.
Więcej

Obsługa stron internetowych

Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne oraz rozwojowe dla nowych i istniejących już stron internetowych, dodatkowo możemy zapewnić pełną gamę obsługi: od poprawek graficznych i logicznych, aż po modernizacje funkcjonalne i całkowite odświeżenie strony bez względu na rodzaj używanego systemu zarzadzania treścią.
Więcej

10

Lat na rynku

500+

Realizacji

1mln+

Użytkowników

100%

Satysfakcji

Co nasi Klienci mówią o nas

Systemy wykonane na zamówienie przez SQLSoft dla naszej firmy produkcyjnej zostały wykonane perfekcyjnie. Doskonały kontakt, cena i krótki termin realizacji. Szczerze polecam współpracę z Panem Piotrem!

Jarosław Pawelec

Zaufałam i zleciłam wykonanie strony internetowej, nie zawiodłam się! Firma godna polecenia o bardzo wysokim stopniu profesjonalizmu

Karolina Jażewska

Bardzo szybka i profesjonalna współpraca. Tanio i solidnie. Jestem bardzo zadowolony z usług. Polecam

Radosław Zieliński

Jestem pozytywnie zaskoczony! Bardzo szybko wykonane duże zlecenie, kontakt z firmą doskonały, pomocni. Polecam!!

Mateusz Marzec

Pozytywne doświadczenie, łatwa komunikacja, szybkie odpowiedzi, profesjonalne wykonanie. Zdecydowanie mogę polecić.

Dominik S

Polecam Pana Piotra. Człowiek, który zna się na tym co robi a przede wszystkim lubi swoją pracę.

Iwona Dworniak

Profesjonalna obsługa i doradztwo. Polecam

Adam Wysocki

5.0

Ocena klientów

Opinie pochodzą z Google Moja Firma

Wyślij zapytanie

Formularz wyceny

Dane Kontaktowe

SQLSoft
Łabędzia 17/28
20-335 Lublin

NIP: 946-249-26-57
REGON: 060706035
PEKAO SA: 70 1240 5497 1111 0010 9552 5113

609 615 653

kontakt@sqlsoft.pl

/SQLSoft

Szybka wycena