Realizacje

Zaufali nam

Sprawdź z kim współpracujemy

 • Dr. Schumacher
 • PAK-PCE
 • Varroc
 • Plastic Omnium
 • Haller Finance
 • Arena Finance
 • I.B. Company
 • Pomarańcza owocne pożyczki
 • Wojewódzki urząd pracy w lublinie
 • PracaOKej
 • Promedica24
 • LEMAN nieruchomości finanse
 • Anmax
 • Hipoteczna4
 • Esculap
 • Centrum Alzheimera
 • Fundacja zdrowie
 • LZINR
 • EQUI PROJEKT
 • Faston
 • Fotelik.info
13

Lat na rynku

500+

Realizacji

1mln+

Użytkowników

100%

Satysfakcji

Co nasi Klienci mówią o nas

Systemy wykonane na zamówienie przez SQLSoft dla naszej firmy produkcyjnej zostały wykonane perfekcyjnie. Doskonały kontakt, cena i krótki termin realizacji. Szczerze polecam współpracę z Panem Piotrem!

Jarosław Pawelec

Zaufałam i zleciłam wykonanie strony internetowej, nie zawiodłam się! Firma godna polecenia o bardzo wysokim stopniu profesjonalizmu

Karolina Jażewska

Bardzo szybka i profesjonalna współpraca. Tanio i solidnie. Jestem bardzo zadowolony z usług. Polecam

Radosław Zieliński

Jestem pozytywnie zaskoczony! Bardzo szybko wykonane duże zlecenie, kontakt z firmą doskonały, pomocni. Polecam!!

Mateusz Marzec

Pozytywne doświadczenie, łatwa komunikacja, szybkie odpowiedzi, profesjonalne wykonanie. Zdecydowanie mogę polecić.

Dominik S

Polecam Pana Piotra. Człowiek, który zna się na tym co robi a przede wszystkim lubi swoją pracę.

Iwona Dworniak

Profesjonalna obsługa i doradztwo. Polecam

Adam Wysocki

5.0

Ocena klientów

Opinie pochodzą z Google Moja Firma

Sprawdź nasze gotowe rozwiązania

Zapoznaj się z naszą oferta i rozwiązaniami które z powodzeniem możemy wdrożyć w Twojej firmie

System rezerwacji klientów przez internet

System ten zapewnia całodobową możliwość umówienia się Twoich klientów na wizytę. Ponadto automatycznie wyśle wiadomość SMS z przypomnieniem o umówionym terminie wizyty, a na koniec wyśle krótką ankietę gdzie będzie mógł ocenić przebieg wizyty dzięki czemu będziesz wiedzieć co jeszcze możesz poprawić.

Więcej

System zarządzania mieszalnią i pojemnikami IBC

W swojej ofercie posiadamy gotowe rozwiązanie dla różnego rodzaju firm z sektora produkcji zarówno spożywczej jak i branży chemicznej służące do monitorowania i zarządzania mieszalnią, oraz do śledzenia historii co znajduje się w zbiornikach głównych czy kontenerach transportowych IBC oraz przeprowadzonych myciach i przeglądach technicznych.

Więcej

Plan działań bieżących

Jest to proste narzędzie umożliwiające nadawanie zadań pracownikom wraz z ustalaniem terminu ich realizacji. Jest to doskonały sposób na komunikację i sprawdzenie aktualnego statusu wykonania zadania czy zbadanie przyczyny zgłoszonego problemu, oraz ocenę skuteczności podjętych działań.

Więcej

System utrzymania ruchu

Jest to baza do raportowana produkcji oraz zgłoszeń awarii i usterek maszyn, która generuje statystyki i raporty. Do raportu produkcji pracownik wprowadza na jakiej lini pracował i na której zmianie wraz z ilościami produkcji i braków. System może zostać zintegrowany z programem CMMS Maszyna.

Więcej

System zgłoszeń BHP

Jest to doskonałe narzędzie dla wszystkich którzy nadzorują i odpowiadają za bezpieczeństwo pracowników. System opiera się na piramidzie BHP gdzie wprowadza się wszystkie zdarzenia w tym niebezpieczne warunki, niebezpieczne zachowanie oraz lekkie i poważne wypadki. Wszystkie zgromadzone informacje minimalizują występowanie kolejnych zagrożeń.

Więcej

System HR premii pracowników

System ten świetnie sprawdza się przedewszystkim w dużych firmach zwłaszcza z sektora produkcji. Kierownik raz na kwartał wystawia swoim pracownikom ocenę, poprzez wypełnienie prostego formularza. Na podstawie wcześniej wprowadzonych wskaźników system wylicza wydajność pracownika oraz informację o wysokości przyznanej premii.

Więcej

System dla kancelarii prawnych

Nasz system oferuje kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają profesjonalistom prawnym efektywne zarządzanie klientami, umowami oraz procesami prawnymi. Dzięki zaawansowanym funkcjonalnościom, Twój zespół będzie mógł skupić się na świadczeniu wysokiej jakości usług prawnych, oszczędzając przy tym cenny czas i zasoby.

Więcej

Nasza oferta

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc

Systemy CRM/ERP

Systemy ERP i systemy CRM to dwa typy oprogramowania najczęściej używane przez firmy. Oba służą do zarządzania i optymalizowania procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, jednak każdy z nich zaspokaja inne potrzeby organizacji.

Więcej

Programy komputerowe

Jedną z naszych usług jest tworzenie aplikacji na zlecenie pod systemy operacyjne Microsoft Windows, na platformie .NET Framework. Specjalizujemy się w aplikacjach bazodanowych przeznaczonych np. dla aptek, hoteli, sklepów, hurtowni, itd.

Więcej

Obsługa informatyczna firm

Outsourcing IT jest nowoczesną i optymalną formą utrzymania systemów IT Firmy na wysokim poziomie oraz przy relatywnie niskich kosztach. Zapewniamy dostęp do stałej opieki informatycznej i oszczędności Twojego czasu.

Więcej

Obsługa programistyczna

Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne oraz rozwojowe dla nowych i istniejących już stron internetowych, dodatkowo możemy zapewnić pełną gamę obsługi: od poprawek graficznych i logicznych, aż po modernizacje funkcjonalne i całkowite odświeżenie strony.

Więcej

Wyślij zapytanie

Formularz wyceny

Dane Kontaktowe

SQLSoft
Łabędzia 17/28
20-335 Lublin

NIP: 946-249-26-57
REGON: 060706035
PEKAO SA: 70 1240 5497 1111 0010 9552 5113

609 615 653

kontakt@sqlsoft.pl

/SQLSoft

Szybka wycena