Realizacje

Zaufali nam

Sprawdź z kim współpracujemy

 • Dr. Schumacher
 • PAK-PCE
 • Varroc
 • Plastic Omnium
 • Haller Finance
 • Arena Finance
 • I.B. Company
 • Pomarańcza owocne pożyczki
 • Wojewódzki urząd pracy w lublinie
 • PracaOKej
 • Promedica24
 • LEMAN nieruchomości finanse
 • Anmax
 • Hipoteczna4
 • Esculap
 • Centrum Alzheimera
 • Fundacja zdrowie
 • LZINR
 • EQUI PROJEKT
 • Faston
 • Fotelik.info
12

Lat na rynku

500+

Realizacji

1mln+

Użytkowników

100%

Satysfakcji

Co nasi Klienci mówią o nas

Systemy wykonane na zamówienie przez SQLSoft dla naszej firmy produkcyjnej zostały wykonane perfekcyjnie. Doskonały kontakt, cena i krótki termin realizacji. Szczerze polecam współpracę z Panem Piotrem!

Jarosław Pawelec

Zaufałam i zleciłam wykonanie strony internetowej, nie zawiodłam się! Firma godna polecenia o bardzo wysokim stopniu profesjonalizmu

Karolina Jażewska

Bardzo szybka i profesjonalna współpraca. Tanio i solidnie. Jestem bardzo zadowolony z usług. Polecam

Radosław Zieliński

Jestem pozytywnie zaskoczony! Bardzo szybko wykonane duże zlecenie, kontakt z firmą doskonały, pomocni. Polecam!!

Mateusz Marzec

Pozytywne doświadczenie, łatwa komunikacja, szybkie odpowiedzi, profesjonalne wykonanie. Zdecydowanie mogę polecić.

Dominik S

Polecam Pana Piotra. Człowiek, który zna się na tym co robi a przede wszystkim lubi swoją pracę.

Iwona Dworniak

Profesjonalna obsługa i doradztwo. Polecam

Adam Wysocki

5.0

Ocena klientów

Opinie pochodzą z Google Moja Firma

Sprawdź nasze gotowe rozwiązania

Zapoznaj się z naszą oferta i rozwiązaniami które z powodzeniem możemy wdrożyć w Twojej firmie

System rezerwacji klientów przez internet

System ten zapewnia całodobową możliwość umówienia się Twoich klientów na wizytę. Ponadto automatycznie wyśle wiadomość SMS z przypomnieniem o umówionym terminie wizyty, a na koniec wyśle krótką ankietę gdzie będzie mógł ocenić przebieg wizyty dzięki czemu będziesz wiedzieć co jeszcze możesz poprawić.

Więcej

System zarządzania mieszalnią i pojemnikami IBC

W swojej ofercie posiadamy gotowe rozwiązanie dla różnego rodzaju firm z sektora produkcji zarówno spożywczej jak i branży chemicznej służące do monitorowania i zarządzania mieszalnią, oraz do śledzenia historii co znajduje się w zbiornikach głównych czy kontenerach transportowych IBC oraz przeprowadzonych myciach i przeglądach technicznych.

Więcej

Plan działań bieżących

Jest to proste narzędzie umożliwiające nadawanie zadań pracownikom wraz z ustalaniem terminu ich realizacji. Jest to doskonały sposób na komunikację i sprawdzenie aktualnego statusu wykonania zadania czy zbadanie przyczyny zgłoszonego problemu, oraz ocenę skuteczności podjętych działań.

Więcej

System utrzymania ruchu

Jest to baza do raportowana produkcji oraz zgłoszeń awarii i usterek maszyn, która generuje statystyki i raporty. Do raportu produkcji pracownik wprowadza na jakiej lini pracował i na której zmianie wraz z ilościami produkcji i braków. System może zostać zintegrowany z programem CMMS Maszyna.

Więcej

System zgłoszeń BHP

Jest to doskonałe narzędzie dla wszystkich którzy nadzorują i odpowiadają za bezpieczeństwo pracowników. System opiera się na piramidzie BHP gdzie wprowadza się wszystkie zdarzenia w tym niebezpieczne warunki, niebezpieczne zachowanie oraz lekkie i poważne wypadki. Wszystkie zgromadzone informacje minimalizują występowanie kolejnych zagrożeń.

Więcej

System HR premii pracowników

System ten świetnie sprawdza się przedewszystkim w dużych firmach zwłaszcza z sektora produkcji. Kierownik raz na kwartał wystawia swoim pracownikom ocenę, poprzez wypełnienie prostego formularza. Na podstawie wcześniej wprowadzonych wskaźników system wylicza wydajność pracownika oraz informację o wysokości przyznanej premii.

Więcej

Nasza oferta

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc

Strony internetowe

Strony www to jedno z podstawowych narzędzi marketingu interaktywnego. Zapewnia ona całodobowy przekaz i przez to jest najtańszą formą reklamy. Zajmujemy się projektowaniem, aktualizacją treści oraz zmianą szaty graficznej stron internetowych i portali internetowych.

Więcej

Systemy CRM/ERP

Systemy ERP i systemy CRM to dwa typy oprogramowania najczęściej używane przez firmy. Oba służą do zarządzania i optymalizowania procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, jednak każdy z nich zaspokaja inne potrzeby organizacji.

Więcej

Programy komputerowe

Jedną z naszych usług jest tworzenie aplikacji na zlecenie pod systemy operacyjne Microsoft Windows, na platformie .NET Framework. Specjalizujemy się w aplikacjach bazodanowych przeznaczonych np. dla aptek, hoteli, sklepów, hurtowni, itd.

Więcej

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy jest nowoczesną aplikacją stworzoną od podstaw przez nasz zespół informatyków i webmasterów. Autorskie rozwiązania i brak konieczności korzystania z kodu firm trzecich lub zapożyczeń z zewnętrznych programów i systemów.

Więcej

Obsługa informatyczna firm

Outsourcing IT jest nowoczesną i optymalną formą utrzymania systemów IT Firmy na wysokim poziomie oraz przy relatywnie niskich kosztach. Zapewniamy dostęp do stałej opieki informatycznej i oszczędności Twojego czasu.

Więcej

Obsługa programistyczna

Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne oraz rozwojowe dla nowych i istniejących już stron internetowych, dodatkowo możemy zapewnić pełną gamę obsługi: od poprawek graficznych i logicznych, aż po modernizacje funkcjonalne i całkowite odświeżenie strony.

Więcej

Wyślij zapytanie

Formularz wyceny

Dane Kontaktowe

SQLSoft
Łabędzia 17/28
20-335 Lublin

NIP: 946-249-26-57
REGON: 060706035
PEKAO SA: 70 1240 5497 1111 0010 9552 5113

609 615 653

kontakt@sqlsoft.pl

/SQLSoft

Szybka wycena