Nasze produkty

Sprawdź nasze rozwiązania informatyczne

Posiadamy gotowe rozwiązania, które z powodzeniem możemy dostosować do Twoich potrzeb i wdrożyć je w Twoim przedsiębiorstwie

System rezerwacji klientów przez internet

System ten zapewnia całodobową możliwość umówienia się Twoich klientów na wizytę. Ponadto automatycznie wyśle wiadomość SMS z przypomnieniem o umówionym terminie wizyty, a na koniec wyśle krótką ankietę gdzie będzie mógł ocenić przebieg wizyty dzięki czemu będziesz wiedzieć co jeszcze możesz poprawić.

Więcej

System zarządzania mieszalnią i pojemnikami IBC

W swojej ofercie posiadamy gotowe rozwiązanie dla różnego rodzaju firm z sektora produkcji zarówno spożywczej jak i branży chemicznej służące do monitorowania i zarządzania mieszalnią, oraz do śledzenia historii co znajduje się w zbiornikach głównych czy kontenerach transportowych IBC oraz przeprowadzonych myciach i przeglądach technicznych.

Więcej

Plan działań bieżących

Jest to proste narzędzie umożliwiające nadawanie zadań pracownikom wraz z ustalaniem terminu ich realizacji. Jest to doskonały sposób na komunikację i sprawdzenie aktualnego statusu wykonania zadania czy zbadanie przyczyny zgłoszonego problemu, oraz ocenę skuteczności podjętych działań.

Więcej

System utrzymania ruchu

Jest to baza do raportowana produkcji oraz zgłoszeń awarii i usterek maszyn, która generuje statystyki i raporty. Do raportu produkcji pracownik wprowadza na jakiej lini pracował i na której zmianie wraz z ilościami produkcji i braków. System może zostać zintegrowany z programem CMMS Maszyna.

Więcej

System zgłoszeń BHP

Jest to doskonałe narzędzie dla wszystkich którzy nadzorują i odpowiadają za bezpieczeństwo pracowników. System opiera się na piramidzie BHP gdzie wprowadza się wszystkie zdarzenia w tym niebezpieczne warunki, niebezpieczne zachowanie oraz lekkie i poważne wypadki. Wszystkie zgromadzone informacje minimalizują występowanie kolejnych zagrożeń.

Więcej

System HR premii pracowników

System ten świetnie sprawdza się przedewszystkim w dużych firmach zwłaszcza z sektora produkcji. Kierownik raz na kwartał wystawia swoim pracownikom ocenę, poprzez wypełnienie prostego formularza. Na podstawie wcześniej wprowadzonych wskaźników system wylicza wydajność pracownika oraz informację o wysokości przyznanej premii.

Więcej

Dlaczego my

Zobacz co nas wyróżnia

  Strona www
 • Ultra szybkie strony

  Dzięki zastosowaniu HTML5 i CSS3 nasze strony wyglądają pięknie i ładują się dużo szybciej.

 • Elastyczne i Responsywne

  Wszystkie nasze strony są przystosowane do urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety.

 • Animacje

  Animacje są ciekawym i nowoczesnym sposobem zaprezentowania produktu, usługi czy też samej firmy.

 • Indywidualna grafika

  Zapewniamy najwyższej jakości projekty graficzne, a także zachowanie czytelnością i prostoty przekazu.

 • Zaawansowane funkcje

  Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie, dlatego są dokładnie dostosowane do potrzeb Klienta.

 • Pomoc Techniczna

  Każdy Klient dostaje od nas pełne wsparcie i pomoc techniczną na oferowane usługi i produkty.

Wyślij zapytanie

Formularz wyceny

Dane Kontaktowe

SQLSoft
Łabędzia 17/28
20-335 Lublin

NIP: 946-249-26-57
REGON: 060706035
PEKAO SA: 70 1240 5497 1111 0010 9552 5113

609 615 653

kontakt@sqlsoft.pl

/SQLSoft

Szybka wycena