Nasze produkty

Sprawdź nasze rozwiązania informatyczne

Posiadamy gotowe rozwiązania, które z powodzeniem możemy dostosować do Twoich potrzeb i wdrożyć je w Twoim przedsiębiorstwie

System rezerwacji klientów przez internet

System ten zapewnia całodobową możliwość umówienia się Twoich klientów na wizytę. Ponadto automatycznie wyśle wiadomość SMS z przypomnieniem o umówionym terminie wizyty, a na koniec wyśle krótką ankietę gdzie będzie mógł ocenić przebieg wizyty dzięki czemu będziesz wiedzieć co jeszcze możesz poprawić.

Więcej

System zarządzania mieszalnią i pojemnikami IBC

W swojej ofercie posiadamy gotowe rozwiązanie dla różnego rodzaju firm z sektora produkcji zarówno spożywczej jak i branży chemicznej służące do monitorowania i zarządzania mieszalnią, oraz do śledzenia historii co znajduje się w zbiornikach głównych czy kontenerach transportowych IBC oraz przeprowadzonych myciach i przeglądach technicznych.

Więcej

Plan działań bieżących

Jest to proste narzędzie umożliwiające nadawanie zadań pracownikom wraz z ustalaniem terminu ich realizacji. Jest to doskonały sposób na komunikację i sprawdzenie aktualnego statusu wykonania zadania czy zbadanie przyczyny zgłoszonego problemu, oraz ocenę skuteczności podjętych działań.

Więcej

System utrzymania ruchu

Jest to baza do raportowana produkcji oraz zgłoszeń awarii i usterek maszyn, która generuje statystyki i raporty. Do raportu produkcji pracownik wprowadza na jakiej lini pracował i na której zmianie wraz z ilościami produkcji i braków. System może zostać zintegrowany z programem CMMS Maszyna.

Więcej

System zgłoszeń BHP

Jest to doskonałe narzędzie dla wszystkich którzy nadzorują i odpowiadają za bezpieczeństwo pracowników. System opiera się na piramidzie BHP gdzie wprowadza się wszystkie zdarzenia w tym niebezpieczne warunki, niebezpieczne zachowanie oraz lekkie i poważne wypadki. Wszystkie zgromadzone informacje minimalizują występowanie kolejnych zagrożeń.

Więcej

System HR premii pracowników

System ten świetnie sprawdza się przedewszystkim w dużych firmach zwłaszcza z sektora produkcji. Kierownik raz na kwartał wystawia swoim pracownikom ocenę, poprzez wypełnienie prostego formularza. Na podstawie wcześniej wprowadzonych wskaźników system wylicza wydajność pracownika oraz informację o wysokości przyznanej premii.

Więcej

System dla kancelarii prawnych

Nasz system oferuje kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają profesjonalistom prawnym efektywne zarządzanie klientami, umowami oraz procesami prawnymi. Dzięki zaawansowanym funkcjonalnościom, Twój zespół będzie mógł skupić się na świadczeniu wysokiej jakości usług prawnych, oszczędzając przy tym cenny czas i zasoby.

Więcej

Dlaczego my

Zobacz co nas wyróżnia

  Strona www
 • Ultra szybkie strony

  Dzięki zastosowaniu HTML5 i CSS3 nasze strony wyglądają pięknie i ładują się dużo szybciej.

 • Elastyczne i Responsywne

  Wszystkie nasze strony są przystosowane do urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety.

 • Animacje

  Animacje są ciekawym i nowoczesnym sposobem zaprezentowania produktu, usługi czy też samej firmy.

 • Indywidualna grafika

  Zapewniamy najwyższej jakości projekty graficzne, a także zachowanie czytelnością i prostoty przekazu.

 • Zaawansowane funkcje

  Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie, dlatego są dokładnie dostosowane do potrzeb Klienta.

 • Pomoc Techniczna

  Każdy Klient dostaje od nas pełne wsparcie i pomoc techniczną na oferowane usługi i produkty.

Wyślij zapytanie

Formularz wyceny

Dane Kontaktowe

SQLSoft
Łabędzia 17/28
20-335 Lublin

NIP: 946-249-26-57
REGON: 060706035
PEKAO SA: 70 1240 5497 1111 0010 9552 5113

609 615 653

kontakt@sqlsoft.pl

/SQLSoft

Szybka wycena