O nasWitaj!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Firma SQLSoft została zarejestrowana w styczniu 2011 roku i działa od tamtej pory nieprzerwanie świadcząc usługi informatyczne w tym zwłaszcza programistyczne zarówno dla międzynarodowych korporacji ze Stanów zjednoczonych, Francji czy Niemiec jak również dla średnich i małych firm z całej Polski. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie informatyki. Nasza oferta kierowana jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych która zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zajmujemy się wykonywaniem rozbudowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem i obsługi klientów, oraz serwisów i portali internetowych, zarówno o charakterze informacyjnym, jak i promocyjnym. Posiadamy w swojej ofercie również gotowe już rozwiązania, które z powodzeniem można wdrożyć również w Twojej firmie, wśród nich są między innymi systemy rejestracji klientów przez internet, systemy utrzymania ruchu produkcji, plan działań bieżących, system zgłoszeń BHP, systemy dla działów HR do premiowania pracowników, czy obsługi kancelarii prawnych i finansowych. Dla Państwa potrzeb tworzymy również rozbudowane systemy aplikacyjne, strony www, firmowe sklepy internetowe oraz zapewniamy całodobową obsługę informatyczną Państwa firmy. Mocne strony naszej firmy to połączenie siły twórczej ze zdolnością wykonawczą. Dostarczamy rozwiązania, wdrażamy innowacyjne wizje oraz usprawniamy procesy biznesowe. Cenimy długotrwałą współpracę z klientami.


Nasza oferta

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc

Systemy CRM/ERP

Systemy ERP i systemy CRM to dwa typy oprogramowania najczęściej używane przez firmy. Oba służą do zarządzania i optymalizowania procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, jednak każdy z nich zaspokaja inne potrzeby organizacji.

Więcej

Programy komputerowe

Jedną z naszych usług jest tworzenie aplikacji na zlecenie pod systemy operacyjne Microsoft Windows, na platformie .NET Framework. Specjalizujemy się w aplikacjach bazodanowych przeznaczonych np. dla aptek, hoteli, sklepów, hurtowni, itd.

Więcej

Obsługa informatyczna firm

Outsourcing IT jest nowoczesną i optymalną formą utrzymania systemów IT Firmy na wysokim poziomie oraz przy relatywnie niskich kosztach. Zapewniamy dostęp do stałej opieki informatycznej i oszczędności Twojego czasu.

Więcej

Obsługa programistyczna

Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne oraz rozwojowe dla nowych i istniejących już stron internetowych, dodatkowo możemy zapewnić pełną gamę obsługi: od poprawek graficznych i logicznych, aż po modernizacje funkcjonalne i całkowite odświeżenie strony.

Więcej
13

Lat na rynku

500+

Realizacji

1mln+

Użytkowników

100%

Satysfakcji

Co nasi Klienci mówią o nas

Systemy wykonane na zamówienie przez SQLSoft dla naszej firmy produkcyjnej zostały wykonane perfekcyjnie. Doskonały kontakt, cena i krótki termin realizacji. Szczerze polecam współpracę z Panem Piotrem!

Jarosław Pawelec

Zaufałam i zleciłam wykonanie strony internetowej, nie zawiodłam się! Firma godna polecenia o bardzo wysokim stopniu profesjonalizmu

Karolina Jażewska

Bardzo szybka i profesjonalna współpraca. Tanio i solidnie. Jestem bardzo zadowolony z usług. Polecam

Radosław Zieliński

Jestem pozytywnie zaskoczony! Bardzo szybko wykonane duże zlecenie, kontakt z firmą doskonały, pomocni. Polecam!!

Mateusz Marzec

Pozytywne doświadczenie, łatwa komunikacja, szybkie odpowiedzi, profesjonalne wykonanie. Zdecydowanie mogę polecić.

Dominik S

Polecam Pana Piotra. Człowiek, który zna się na tym co robi a przede wszystkim lubi swoją pracę.

Iwona Dworniak

Profesjonalna obsługa i doradztwo. Polecam

Adam Wysocki

5.0

Ocena klientów

Opinie pochodzą z Google Moja Firma

Wyślij zapytanie

Formularz wyceny

Dane Kontaktowe

SQLSoft
Łabędzia 17/28
20-335 Lublin

NIP: 946-249-26-57
REGON: 060706035
PEKAO SA: 70 1240 5497 1111 0010 9552 5113

609 615 653

kontakt@sqlsoft.pl

/SQLSoft

Szybka wycena