Szybka wycena Szybka wycena

O nasWitaj!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie informatyki. Nasza oferta kierowana jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych która zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zajmujemy się wykonywaniem serwisów i portali internetowych, zarówno o charakterze informacyjnym, jak i promocyjnym. Dla Państwa potrzeb tworzymy również rozbudowane systemy aplikacyjne, strony www, firmowe sklepy internetowe oraz zapewniamy całodobową obsługę informatyczną Państwa firmy.


Nasza oferta

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc

Strony internetowe

Strony www to jedno z podstawowych narzędzi marketingu interaktywnego. Zapewnia ona całodobowy przekaz i przez to jest najtańszą formą reklamy. Zajmujemy się projektowaniem, aktualizacją treści oraz zmianą szaty graficznej stron internetowych i portali internetowych.

Więcej

Systemy CRM/ERP

Systemy ERP i systemy CRM to dwa typy oprogramowania najczęściej używane przez firmy. Oba służą do zarządzania i optymalizowania procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, jednak każdy z nich zaspokaja inne potrzeby organizacji.

Więcej

Programy komputerowe

Jedną z naszych usług jest tworzenie aplikacji na zlecenie pod systemy operacyjne Microsoft Windows, na platformie .NET Framework. Specjalizujemy się w aplikacjach bazodanowych przeznaczonych np. dla aptek, hoteli, sklepów, hurtowni, itd.

Więcej

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy jest nowoczesną aplikacją stworzoną od podstaw przez nasz zespół informatyków i webmasterów. Autorskie rozwiązania i brak konieczności korzystania z kodu firm trzecich lub zapożyczeń z zewnętrznych programów i systemów.

Więcej

Obsługa informatyczna firm

Outsourcing IT jest nowoczesną i optymalną formą utrzymania systemów IT Firmy na wysokim poziomie oraz przy relatywnie niskich kosztach. Zapewniamy dostęp do stałej opieki informatycznej i oszczędności Twojego czasu.

Więcej

Obsługa programistyczna

Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne oraz rozwojowe dla nowych i istniejących już stron internetowych, dodatkowo możemy zapewnić pełną gamę obsługi: od poprawek graficznych i logicznych, aż po modernizacje funkcjonalne i całkowite odświeżenie strony.

Więcej

Wyślij zapytanie

Formularz wyceny

Dane Kontaktowe

SQLSoft Lublin

NIP: 946-249-26-57
REGON: 060706035
PEKAO SA: 79 1240 2496 1111 0010 3370 9001

609 615 653

kontakt@sqlsoft.pl

/SQLSoft